Dİyarbekirli`hırsız

hikaye bölümü

Dİyarbekirli`hırsız

Mesajgönderen azad_26 » Prş Nis 08, 2010 2:38 pm

Diyarbakırda hırsızlık yapan biri akıl almaz bir kurnazlıkla polisin evini soyma planı yapar.

Bu çerçevede daha önce belirledigi polisin evini akşamdan gözetler.

Akşam evin damına çıkar ve çanak antenin kablolarını koparır ve ters baglar ve sonra damdan iner gider.

Televizyondaki kanaların çekmedigin fark eden polis televizyonu kurcalar televizyonu yapamayınca ertesi sabah televizyoncu çagırmaya gider ve evden çıkar.

Polisin evden çıktıgını gören hırsız eve çıkar kapıyı çalar kapıyı açan evin hanımı buyrun der bunun üzerine hırsız:

Dün akşam televizyonunuz bozulmuş ben televizyon tamircisiyim kocanız beni gönderdi der ve televizyonu alır götürür.

Polis akşam eve gelince hanım televizyon nerde diye sorar.

Kadında ben tamirciyim beni kocanız gönderdi diyen biri geldi televizyonu ona verdim oda tamire götürdü der.

Polis sinirlenir ve ben tamirci çagırmadım televizyonumuzu kendi elerinle hırsıza teslim etmişsin haberin yok diye kadına bagırır çagırır.

Akşam olur karı koca evlerinin balkonunda oturup çay içiyorlarmış o sıradada televizyonu çalan hırsız ordan geçiyormuş ve evdekilerin dikatini çekmek için ıslık çalmış aşagıya dogru bakan kadın işte o: televizyonu çalan hırsız buydu der kocasına kocasıda picamasıyla aşagı koşup hırsızı yakalamak ister.

Bunun üzerine kaçan hırsızın arkadaşıda evin önünde pusuda polisin kaçan arkadaşının peşine vermesini bekler polis diger hırsızın peşine verirken diger hırsızda adamın evine çıkar abla kocanız az önce kaçan hırsızı yakaladı şu an karakolda picamayla oldugu için pantolonunu istiyor der.

Kadında pantolonu veriyor.

Polis eve dönünce karısı aferin hırsızı yakalamışsın der.

Polis ne yakalaması kaçtı elimden der.

Kadında nasıl olur az önce karakoldan gelen ve ben kocanızın mesai arkadaşıyım diyen adam senin hırsızı yakaladıgını ve pantolonunu istedigini söyledi bende pantolonunu adama verdim der tabi pantolonun içinde adamın cüzdanı ve paralarıda war.

Polis bunun üzerine çılgınıa döner ve karısını eşek sudan gelinceye kadar döver. :D
azad_26

Dön hikaye/estonik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir