DEMOKRATİK AÇILIM!!

sitemiz yazarları

DEMOKRATİK AÇILIM!!

Mesajgönderen azad_26 » Sal Ağu 25, 2009 5:42 pm

Resim

Kürt açılımı yada demokratik açılım adına ne derseniz deyin bu ülkede farklı kimlikler yüz yıllardır inkar,imha,soykırım katliamlar ile karşı karşıya kalmış halklardır gelinen noktada yüz yılların verdiği acılar halen devam etmektedir şimdi bir iktidar partisi (akp) kalkıp ben bu durumu düzelteceğim diyor?

Bu partinin temel taşlarına bir bakın bakalım ne görüyorsunuz on yıllardır bu kavganın tarafı olan bu kafatasçı takım değimliydi bir dönem anap’ta bir dönem dyp de bir dönem mhp de veya chp de şimdide akp saflarında Kürtlere karşı inkar ve imha siyasetini sürdüren günümüzün akp sindeki kafalar değimlidir.

Bu kafalar bu ülkeye ne kadar demokrasi getirebilir?siz bu yapının böyle bir şeyi yapabileceğine yani bu ülkeye barış ve demokrasi getirebileceğine inanıyormusunuz!

Son günlerdeki maskaralıklarada hepimiz şahit olduk akp iki geri bir ileri siyaseti güdüyor diger ırkçı mhp-chp tarafından ise bildik ezberler tekrarlanıyor

Ordonun başı Baş ceberrutun ise açıklamalarını okuduk gördük bu anlamda yüz yıllardır farklı kimliklerin kanıyla beslenen bu yarasaların kolay kolay öyle demokrasiyi hazm edebileceklerini zanetmiyorum

Selamlar saygılar
azad_26
 
Mesajlar: 128
Kayıt: Cmt Şub 07, 2009 10:11 am

Dön yazarlar bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron